Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności serwisu »(zamknij X)
Kwiaciarnia Konefka
O firmie

 

 

Kwiaciarnia Konefka jest młoda stażem, ale bardzo dynamicznie rozwija swoje możliwości i powiększa swoją ofertę. Firma powstała z wieloletniego zamiłowania do kwiatów. Każde z zamówień traktowane jest indywidualnie, staramy się, aby oferowane przez nas kompozycje nie tylko sprostały Państwa wymaganiom, ale zaskakiwały i zapadały w pamięć. Naszą ambicją jest udostępnienie szerokiego wachlarza usług florystycznych. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, miłą obsługę oraz gwarancję udanej współpracy.

  Doręczamy kwiaty pod wskazany adres na terenie miasta Malbork i w okolicy. Państwo wybierają jeden z bukietów z naszej bogatej oferty, a my dostarczamy je w wybranym dniu pod wskazany adres. Wystarczy parę chwil, aby wraz z naszą pomoca zamówić kwiaty, które rozpromienią dzień bliskiej osobie! Kwiaciarnia Konefka zaprasza przez cały tydzień.

Kwiaty na telefon

602 413 890